Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/users/mojpierwszygol/public_html/backend/functions/start.php on line 11
GOLBOX - Mój pierwszy gol
Golbox logo
Turniej o puchar

Oferujemy możliwość zorganizowania dowolnej imprezy piłkarskiej dla dzieci, realizowanej z wykorzystaniem mobilnych boisk "GolBox".

Tablica wydarzeń

'Coerver Coaching Polska' oraz 'GolBox - Mobilne Boiska' zawarły porozumienie o współpracy partnerskiej.

"Coerver Coaching Polska" oraz "GolBox – Mobilne Boiska" zawarły porozumienie o wzajemnym promowaniu swoich usług i produktów oraz o współpracy partnerskiej. Tym samym "Coerver Coaching" staje się oficjalnym Partnerem Treningowym dla "GolBox – Mobilne boiska" i jako program nauki gry w piłkę nożną jest zalecany do stosowania podczas zajęć piłkarskich na boiskach "GolBox", realizowanych w grupie wiekowej 5-9 lat. Jednocześnie boiska mobilne "GolBox", stają się oficjalnym narzędziem szkoleniowym, polecanym do wykorzystania w ramach programu treningowego Coever Coaching, realizowanego w grupie wiekowej 5-9 lat.

Za pomocą mobilnego boiska GolBox 'Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy' będzie zachęcać dzieci z przedszkoli do wstąpienia w jej szeregi

W Tychach funkcjonuje unikatowy w kraju projekt edukacji futbolowej. Miastu i kilku zapaleńcom udało się stworzyć wspólny program szkolenia piłkarskiego dla dzieci i młodzieży. Małe szkółki gry w piłkę nożną zjednoczyły się, dzięki czemu powstała Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy.

‘Euro Junior Cup’ na boisku 'GolBox' podczas 'Dni Pleszewa'

W sobotę 30 czerwca w ramach "Dni Pleszewa" zorganizowanych przez Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie, Dom Kultury w Pleszewie oraz spółkę "Sport Pleszew Sp. z o.o." odbył się turniej piłkarski dla dzieci pod nazwą "Euro Junior Cup".

Akademia Piłkarska ‘KARKONOSZE’ Jelenia Góra w klubie Partnerów 'GolBox-a'

Pierwszy raz w historii programu „GolBox – mój pierwszy gol” miejsce zabawy piłkarskiej dla dzieci zostało zorganizowane w galerii handlowej. Wszystko za sprawą Akademii Piłkarskiej "KARKONOSZE" Jelenia Góra oraz Galerii "Pasaż Grodzki" w Jeleniej Górze, organizatorów sportowej imprezy rodzinnej.

'VICTORIA CUP', czyli turniej piłkarski dla dzieci na boisku 'GolBox'

W niedzielę 10 czerwca, w ramach festynu parafialnego zorganizowanego przez "Parafię Chrystusa Króla w Ostrzeszowie" oraz "Klub Piłkarski VICTORIA Ostrzeszów" (woj. wielkopolskie), przeprowadzony został turniej piłkarski dla dzieci "VICTORIA CUP". Mecze turniejowe odbywały się na mobilnym boisku "GolBox" o wymiarach 10x15 m.

Strona:
<< < 1 2 3 > >>


Partnerzy Merytoryczni
Partner merytoryczny
golbox

Galeria


ORGANIZATOR

GolBox - Akademia Małego Piłkarza
Energy Partner
Rozłogi 90, 66-200 Świebodzin
tel. 602 199 547

PARTNER TECHNICZNY

GolBox - mobilne boiska
Energy Partner
Rozłogi 90, 66-200 Świebodzin
tel. 602 199 547

Wykonanie i realizacja:
Magnetic Works