Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/users/mojpierwszygol/public_html/backend/functions/start.php on line 11
| GOLBOX - Mój pierwszy gol
Golbox logo
Turniej o puchar

Oferujemy możliwość zorganizowania dowolnej imprezy piłkarskiej dla dzieci, realizowanej z wykorzystaniem mobilnych boisk "GolBox".

Boisko ‘GolBox’ na III Konferencji dla trenerów w Racocie - ‘Piłka nożna dla najmłodszych’

Już po raz trzeci ‘Piłkarski Klub Sportowy RACOT’, zorganizował konferencję dla trenerów Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. W tym roku tematem przewodnim była ‘Piłka Nożna dzieci i młodzieży’. Konferencja zorganizowana została na zasadzie bloków szkoleniowych, dedykowanych poszczególnym grupom wiekowym, składających się z prezentacji praktycznych zajęć treningowych. 

 

Pierwszy blok szkoleniowy poświęcony był szkoleniu dzieci w wieku przedszkolnym i składał się z dwóch części:

  1. prezentacji projektu "Piłkarska Akademia Przedszkolaka" w APN GKS Tychy jako propozycji pracy z przedszkolakami na bazie mobilnego boiska GolBox, prowadzący Prezes Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy Marcin Kuśmierz,
  2. praktycznej prezentacji zajęć pokazowych z przedszkolakami (4-7 lat) w ramach "Piłkarskiej Akademii Przedszkolaka” w APN GKS Tychy na mobilnym boisku "GolBox", prowadzący Trener Koordynatora ds. Szkółek Partnerskich APN GKS Tychy Jarosław Ziemba.

Całość prelekcji cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zgromadzonych trenerów, przybyłych w liczbie ponad 300. Bardzo interesującą i inspirującą wiadomością jaką przekazał uczestnikom prezentacji Prezes Marcin Kuśmierz, była informacja o tym, że w ciągu pierwszych 3 miesięcy funkcjonowania "Piłkarskiej Akademii Przedszkolaka" w ramach APN GKS Tychy, dzięki wykorzystywaniu podczas zajęć z dziećmi mobilnego boiska "GolBox", udało się pozyskać ponad sześćdziesięcioro (60) dzieci – małych piłkarzy, którzy rozpoczęli systematyczne zajęcia w Akademii. Tak więc nie tylko od strony szkoleniowej, ale także od strony marketingowej i biznesowej, mobilne boisko "GolBox" zakupione wiosną tego roku przez APN GKS Tychy, zwróciło się już z nawiązką.

Cała konferencja stała na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym, a szczególne słowa uznania i podziękowania należą się Prezesowi "PKS Racot" p.Dawidowi Dominiczakowi, który z pasją i zaangażowaniem zorganizował ją i czuwał nad sprawnym przebiegiem.


> Zobacz więcej zdjęć

 

golbox

Galeria


ORGANIZATOR

GolBox - Akademia Małego Piłkarza
Energy Partner
Rozłogi 90, 66-200 Świebodzin
tel. 602 199 547

PARTNER TECHNICZNY

GolBox - mobilne boiska
Energy Partner
Rozłogi 90, 66-200 Świebodzin
tel. 602 199 547

Wykonanie i realizacja:
Magnetic Works