Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/users/mojpierwszygol/public_html/backend/functions/start.php on line 11
| GOLBOX - Mój pierwszy gol
Golbox logo
Turniej o puchar

Oferujemy możliwość zorganizowania dowolnej imprezy piłkarskiej dla dzieci, realizowanej z wykorzystaniem mobilnych boisk "GolBox".

'Piłkarska Akademia Przedszkolaka' w Akademii Piłki Nożnej GKS Tychy - wzorzec do naśladowania

"Piłkarska Akademia Przedszkolaka" projekt realizowany przez APN GKS Tychy jest wzorcowym przykładem tego w jaki sposób prowadzić zajęcia piłkarskie z przedszkolakami i w jaki sposób wykorzystywać do tego mobilne boisko "GolBox". Przekonywał o tym skutecznie jej prezes, Marcin Kuśmierz, podczas konferencji szkoleniowej dla trenerów, zorganizowanej w hali miejskiej w Tychach przez APN GKS Tychy w dniu 09 lutego 2013.

Prezes Marcin Kuśmierz zaprezentował ideę oraz realizację projektu "Piłkarskiej Akademii Przedszkolaka", który miał swoją inaugurację we wrześniu 2012. Ważnym elementem projektu było i jest boisko "GolBox", z którym organizatorzy projektu udawali się bezpośrednio do przedszkoli, a także z pomocą, którego organizowali festyny piłkarskie dla maluchów. Wysiłek został nagrodzony – dzięki tym działaniom i wykorzystaniu boiska "GolBox" organizatorzy wzbudzili ogromne zainteresowanie przedszkolaków i ich rodziców zajęciami sportowymi i piłkarskimi, czego rezultatem było wstąpienie w szeregi Akademii w ciągu 3 miesięcy, ponad 70-cioro dzieci w wieku przedszkolnym. Takiego efektu nie udało się uzyskać wcześniej tradycyjnymi metodami typu rozwieszanie plakatów, czy ogłoszeń na stronie internetowej. Skuteczność działania potwierdziła dwie zasadnicze funkcjonalności boiska GolBox: szkoleniową i marketingową. Szkoleniową, bo przedszkolaki bardzo chwaliły sobie zajęcia na GolBox-e. Marketingową, bo przyjęcie takiej ilości przedszkolaków w szeregi Akademii, nie jest tylko efektem szkoleniowym, ale także konkretnym przykładem skuteczności działań marketingowych właśnie.

Po prezentacji przedstawiającej realizację projektu "Piłkarskiej Akademii Przedszkolaka" w APN GKS Tychy, nastąpił pokaz praktycznych zajęć z przedszkolakami, które zostały podzielone na dwie grupy (grupa 1- "kucharze od pizzy", grupa 2- "gracze komputerowi"), które naprzemiennie uczestniczyły w zajęciach wewnątrz oraz na zewnątrz boiska "GolBox" rozstawionego na hali. Zarówno prezentacja Prezesa APN GKS Tychy Marcina Kuśmierza, jak i pokaz zajęć praktycznych z przedszkolakami, poprowadzony przez trenerów Jarosława Ziembę oraz Remigiusza Smolińskiego, zostały z dużym zainteresowaniem przyjęte przez uczestników konferencji.

 

> Zobacz zdjęcia z praktycznego pokazu zajęć z przedszkolakami podczas konferencji w Tychach

 

Zobacz zajęcia w ramach "Piłkarskiej Akademii Przedszkolaka" APN GKS Tychy w materiałach wideo:
> Film 1
> Film 2


golbox

Galeria


ORGANIZATOR

GolBox - Akademia Małego Piłkarza
Energy Partner
Rozłogi 90, 66-200 Świebodzin
tel. 602 199 547

PARTNER TECHNICZNY

GolBox - mobilne boiska
Energy Partner
Rozłogi 90, 66-200 Świebodzin
tel. 602 199 547

Wykonanie i realizacja:
Magnetic Works